533 535 328

Sklepy internetowe

Chcesz sprzedawać swoje produkty lub usługi przez internet? Chcesz mieć sklep internetowy, który będzie generować sprzedaż i zysk? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Sklepy internetowe to doskonały sposób na rozwój biznesu i dotarcie do większej liczby klientów. W BLURES tworzymy sklepy internetowe, które są:

Atrakcyjne i funkcjonalne – projektujemy sklepy internetowe, które zachęcają do zakupów i zapewniają komfortową obsługę klienta. Dbamy o estetykę, ergonomię i użyteczność naszych sklepów.

Bezpieczne i niezawodne – programujemy sklepy internetowe, które gwarantują bezpieczeństwo danych osobowych i transakcji finansowych. Wykorzystujemy sprawdzone systemy płatności online i certyfikaty SSL.

Optymalizowane pod kątem SEO – dbamy o to, aby nasze sklepy internetowe były przyjazne dla wyszukiwarek internetowych i użytkowników. Wykorzystujemy odpowiednie słowa kluczowe, meta tagi, nagłówki, linki i treści, które pomagają w pozycjonowaniu sklepów i zwiększają ich widoczność w sieci.

Łatwe w zarządzaniu – nasze sklepy internetowe oparte są na autorskim systemie bluresCMS, który umożliwia łatwe i intuicyjne dodawanie, edytowanie i usuwanie produktów, kategorii, zamówień, klientów i innych elementów sklepu. System bluresCMS jest dostępny przez panel administracyjny, do którego można się zalogować z dowolnego miejsca i urządzenia.

Dostosowane do potrzeb klienta – każdy sklep internetowy tworzymy indywidualnie, zgodnie z branżą, charakterem i celami naszego klienta. Słuchamy jego potrzeb i oczekiwań i proponujemy najlepsze rozwiązania dla jego projektu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami sklepów internetowych i do skorzystania z naszej oferty.

Przykładowe realizacje

atelierdechocolate.plSklep internetowy pracowni tortów artystycznych i czekolady biuros.comSklep internetowy z artykułami biurowymi i szkolnymi artwed.plSklep internetowy z zaproszeniami ślubnymi sangria-boutique.plSklep internetowy z modną odzieżą damską Podobają Ci się nasze realizacje? Zapytaj o bezpłatną wycenę