533 535 328

Sklepy internetowe

Oferujemy tworzenie profesjonalnych, responsywnych sklepów internetowych w oparciu o nasz autorski system zarządzania treścią bluresCMS. W naszych projektach stawiamy przede wszystkim na jakość, funkcjonalność i zgodność z obowiązującymi standardami. Nie korzystamy z gotowych, ogólnodostępnych szablonów graficznych, jak również z popularnych, darmowych systemów CMS (np. Joomla, Wordpress, PrestaShop). Nasze sklepy powstają od podstaw przy użyciu takich języków programowania jak: PHP, HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, MySQL. Każdy etap budowania sklepu mamy pod kontrolą i dostosowujemy go do potrzeb Klienta. To właśnie dobre oprogramowanie sklepu, czyli jego silnik jest podstawą do osiągnięcia planowanych celów.

Nasze sklepy posiadają unikalny projekt graficzny, który łączy w sobie estetykę i czytelną strukturę, a ich oprogramowanie CMS pozwala na samodzielną edycję treści i łatwe zarządzanie sklepami internetowymi. Wprowadziliśmy wiele ciekawych i przyjaznych rozwiązań programistycznych, które ułatwiają codzienną pracę. Samodzielne projektowanie i tworzenie sklepów daje nam możliwość rozwoju wraz z rosnącymi wymaganiami Klientów.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i współpracy.

Przykładowe realizacje

sangria-boutique.pl Sklep internetowy z modną odzieżą damską biuros.com Sklep internetowy z artykułami biurowymi i szkolnymi artwed.pl Sklep internetowy z zaproszeniami ślubnymi starkids.pl Sklep internetowy z odzieżą dziecięcą Podobają Ci się nasze realizacje? Zapytaj o bezpłatną wycenę dla siebie